Dzień otwarty w US Jarocin

Pracownicy Administracji Podatkowej pomogą wypełnić PIT w formie elektronicznej. Dzień 16 kwietnia 2016 r. (sobota) w Urzędzie Skarbowym w Jarocinie jest „Dniem otwartym”. Urząd skarbowy będzie czynny w godzinach 9.00 – 13.00. W ramach dnia otwartego będą przyjmowane: pisma, wnioski, podania, zgłoszenia rejestracyjne i aktualizacyjne podatników, zeznania roczne.

05 kwietnia 2016

Seminarium Informacyjne INTERREG Region Morza Bałtyckiego

Krajowy Punkt Kontaktowy programu Interreg Region Morza Bałtyckiego zaprasza potencjalnych beneficjentów i partnerów wiodących projektów do udziału w seminarium informacyjnym dotyczącym – trwającego- drugiego naboru projektów.

31 marca 2016

Bezpłatne konsultacje w kwietniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

31 marca 2016

Konsultacje pomysłów na projekt Interreg Region Morza Bałtyckiego

Wspólny Sekretariat programu Interreg Region Morza Bałtyckiego zaprasza do indywidualnych konsultacji pomysłów na projekt dla instytucji zainteresowanych składaniem wniosków w trakcie trwającego drugiego naboru projektów.

Docenione za recytację

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zostały wyróżnione w Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim „Poznańskie Dziewiątki”. Przedsięwzięcie odbyło się po raz siódmy, tym razem pod hasłem „Miłość niejedno ma imię”.

30 marca 2016

"Dwójka" w półfinale olimpiady techniki samochodowej

Drużyna Zespołu Szkół Panadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie kolejny raz reprezentowała nasz region w półfinale XVII Olimpiady Techniki Samochodowej zorganizowanej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Marsz dla autyzmu

1 kwietnia 2016 z okazji Dnia Świadomości Autyzmu Zespół Szkół Specjalnych organizuje Marsz dla Autyzmu!

Tradycje świateczne kultywowane

W Zespole Szkół Specjalnych duże znaczenie odgrywa kultywowanie tradycji związanych z różnymi wydarzeniami i świętami.

25 marca 2016

Światowy Dzień Zespołu Downa

Światowy Dzień Zespołu Downa to święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Do wspólnego świętowania przyłączył się Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie.

23 marca 2016

Powiat bez elektrośmieci

„POWIAT BEZ ELEKTROŚMIECI ?” to hasło XVII edycji powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”.

22 marca 2016

Zobaczcie, co działo się na Jarmarku w Żerkowie

Jarmark Wielkanocny w Żerkowie za nami.

21 marca 2016

Fundusze unijne dla samorządów

Zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na infrastrukturę techniczna i społeczną na kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu „Środa z Funduszami".

21 marca 2016