PIFE wraca do starostwa

Już niebawem Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich wznowi swoja działalność w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Oferta Powiatu Jarocińskiego okazała się najlepszą w konkursie ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

12 września 2014
Wybory Samorządowe 2014

Obwieszczenie Burmistrza Jarocina z dnia 28 sierpnia 2014 r.

o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Miejskiej Komisji Wyborczej w Jarocinie w wyborach do Rady Miejskiej w Jarocinie, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

05 września 2014

Inwestycja w Kotlinie pod kontrolą

W Kotlinie trwają prace związane z przebudową budynku na potrzeby Domu Pomocy Społecznej. Powiatowa inwestycja zaplanowana jest na najbliższe dwa lata.

05 września 2014

Nowa szkoła - nowe wyzwania

Pierwszy dzień w nowej szkole to bardzo ważne przeżycie dla uczniów. Przeczytajcie, jak ten czas i te uczucia przelała na papier Adianna Napieralska - uczennica klasy I ZSP nr 1 w Jarocinie.

04 września 2014

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

3200 uczniów z placówek oświatowych zarządzanych przez samorząd powiatu jarocińskiego rozpoczęło rok szkokny 2014/2015.

Nowy dyrektor "Ogólniaka"

Tomasz Kosiński - do niedawna przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego, od 1 wrzesnia pełni funkcję dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie.

Nowy dyrektor w ZSP nr 1

Od 1 września Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie ma nowego dyrektora. Został nim Marek Sobczak, który zastąpił na stanowisku dotychczasową dyrektor Małgorzatę Karwacką.

Oddali hołd ofiarom II wojny

Dziś obchodzona jest 75. Rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji władze samorządowe Powiatu Jarocińskiego i Gminy Jarocin, służby mundurowe, organizacje kombatanckie i związkowe oraz poczty sztandarowe szkół oddały hołd ofiarom II wojny światowej składając kwiaty pod pomnikiem w Parku Zwycięstwa w Jarocinie.

Wybory Samorządowe 2014

Obwieszczenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego z 28 sierpnia 2014 r.

o podziale Województwa na okręgi wyborcze w celu przeprowadzenia wyborów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

01 września 2014

Zmiana na stanowisku przewodniczacego rady

Jarosław Łukasiewicz został wybrany na stanowisko przewodniczacego Rady Powiatu Jarocińskiego. Zastąpił dotychczasowego przewodniczacego - Tomasza Kosińskiego, który od 1 września 2014r. pełni funkcję dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie, szkoły zarządzanej przez samorząd Powiatu Jarocińskiego.

Wybory Samorządowe 2014

Obwieszczenie Starosty Jarocińskiego z dnia 29 sierpnia 2014 r.

o okręgach wyborczych, ich granicach i numerach, liczbie radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym oraz o wyznaczonej siedzibie Powiatowej Komisji Wyborczej w Jarocinie w wyborach do Rady Powiatu w Jarocinie, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r.

29 sierpnia 2014

Wybory Samorządowe 2014

Tutaj znajdziesz informacje na temat zbliżających się wyborów samorządowych 2014

29 sierpnia 2014