LVII sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 18 sierpnia 2022, wpis archiwalny

LVII Sesja w dniu 25 sierpnia 2022, godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie

Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad LVI sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LVI sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LVI sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z realizacji planu kontroli w I półroczu 2022 roku.

6. Informacja dotycząca sprawozdania finansowego „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2021 rok

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wspólnej obsługi jednostek organizacyjnych.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na powierzenie Gminie Jarocin wykonania zadania własnego Powiatu Jarocińskiego w zakresie dróg powiatowych.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2022 - 2030.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2022 r.

11. Interpelacje i zapytania radnych.

12. Wnioski i oświadczenia radnych.

13. Wolne głosy i wnioski.

14. Komunikaty.

15. Zakończenie obrad.