Warsztaty z makramy dla mieszkańców Powiatu Jarocińskiego

Dodano 04 sierpnia 2022, wpis archiwalny Warsztaty z makramy dla mieszkańców Powiatu Jarocińskiego

Zarząd Powiatu Jarocińskiego zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w warsztatach makramy w ramach projektu realizowanego przez Powiat Jarociński pt. „Tradycje polskiej wsi” w ramach konkursu nr 6/2022 dla partnerów KSOW na wybór operacji, zwanych dalej warsztatami.

• Uczestnicy chętni do udziału w warsztatach zgłaszają się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, który jest dołączony do niniejszego regulaminu w terminie do dnia 16 sierpnia 2022 roku, do godz. 12.00.
  • Formularz zgłoszeniowy musi zostać przesłany w formie skanu na adres mailowy: sekretariat@powiat-jarocinski.pl
  • Decyduje data i godzina otrzymania e-maila. Każdemu zgłoszeniu nadany zostanie numer rekrutacyjny (numer/data/godzina).

Regulamin warsztatów makramy

formularz - makrama