Będzie kontynuacja budowy chodnika w Woli Książęcej

Dodano 22 maja 2014, wpis archiwalny Będzie kontynuacja budowy chodnika w Woli Książęcej

19 maja 2014 r. władze Powiatu Jarocińskiego podpisały w tej sprawie porozumienie z Wójtem Gminy Kotlin. Na jego podstawie powiat powierzył Gminie Kotlin realizację zadania powiatu przeznaczając na ten cel 65 tys. zł. Środki te zostaną wykorzystane na zakup niezbędnych materiałów, takich jak: krawężniki drogowe, obrzeża, kostka betonowa oraz piasek i cement. Budowa chodnika przy drodze powiatowej w Woli Książęcej jest realizowana etapowo od 2011 r. Dotychczas zbudowano ponad 470 m chodnika. Powiat Jarociński na ten cel przekazał już ponad 76 tys. zł. W tym roku zbudowane zostanie kolejene 260 m i przekazane kolejene 65 tys. zł.