Drużyna z "Jedynki" awansowała do ścisłego finału

Dodano 31 marca 2011, wpis archiwalny

Finał Rejonu Poznań Teren Wschód w Aerobiku Grupowym odbył się w piątek 18 marca br. w sali gimnastycznej  jarocińskiej „Jedynki”. Rozgrywany był w ramach Kalendarza Imprez Sportowych SZS „Wielkopolska” w Poznaniu. W zawodach uczestniczyło 7 drużyn gimnazjalnych i 3 ponadgimnazjalne z czterech powiatów –  wrzesińskiego, średzkiego, poznańskiego i jarocińskiego, które rywalizowały o awans do ścisłego finału.

W kategorii gimnazjów powiat jarociński reprezentowały zespoły z Goliny i Wilkowyi. Awans do finału uzyskały drużyny z Mosiny (I miejsce), Pobiedzisk (II miejsce) i Wilkowyi (III miejsce).

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwycięstwo wywalczyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie – organizator zawodów. Drugie miejsce zajęła drużyna z Liceum Ogólnokształcącego w Puszczykowie, a trzecie - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie.

W czasie zawodów dopisała publiczność, trybuny zapełnione były kibicami z „Jedynki”, a także innych szkół powiatu jarocińskiego oraz przyjezdnych zespołów.

Skład zwycięskiego zespołu z ZSP Nr 1 w Jarocinie: Pluta Kinga (III LOb), Mańkowska Weronika (III TE b), Wojtkowska Ewa (III TŻ), Pospieszna Magdalena (II TE b), Rychter Dominika (II LO c), Ferenz Patrycja (II LO c), Gurzyńska Magdalena (II TŻ), Pluta Sara (II LO b), Zaworska Angelika (I TE a), Regulska Marta (I TE a) Rapczyńska Romana (I TG).

{jgxgal folder:=[images/stories/aktualnosci_2011/galeria/aerobik] title:=[Finał] cols:=[3]}