otwórz widżet facebooka

Finały na orlikach

Dodano 02 czerwca 2011, wpis archiwalny

Mistrzostwa rejonu rozegrano na jarocińskich „orlikach”, w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Boisko przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie było miejscem spotkania grupy A, w ramach której rozegrano tylko jeden mecz. Liceum Ogólnokształcące z Wrześni pokonało reprezentację Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie 4 : 1.

Rozgrywki grupy B odbyły się na „orliku” przy Zespole Szkół nr 5 w Jarocinie. W tej grupie rozegrano trzy mecze. Zwyciężyła reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Środzie Wielkopolskiej przed Zespołem Szkół Ekonomiczno – Odzieżowych w Gnieźnie i Zespołem Szkół Politechnicznych w Śremie.

W ścisłym finale rozgrywek, w meczu o III miejsce reprezentanci ZSP Nr 1 z Jarocina  pokonali drużynę Zespołu Szkół Ekonomiczno - Odzieżowych w Gnieźnie 7:1, natomiast w meczu o I miejsce i awans do finału wojewódzkiego reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego we Wrześni zwyciężyła z Zespołem Szkół Zawodowych w Środzie Wielkopolskiej 3 : 1.