IV sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

IV SESJA RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

odbędzie się 29 stycznia 2015 r. (czwartek) o godz. 14:30

w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie

z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad III sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po III sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2014 r.
  5. Sprawozdania z działalności stałych komisji Rady Powiatu za 2014 rok.
  6. Informacja o działalności ZSO w Jarocinie.
  7. Informacja o podejmowanych działaniach w zakresie zwalczania uzależnień wśród młodzieży.
  8. Informacja o funkcjonowaniu na terenie powiatu systemu dopłat dla rolników oraz realizacja programów pomocowych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planów pracy stałych Komisji Rady Powiatu Jarocińskiego na 2015 rok.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie powołania Komisji Doraźnej.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustalenia wysokości diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyznaczenia dwóch przedstawicieli Rady Powiatu Jarocińskiego do Jarocińskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie przyjęcia rocznego Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2015 rok.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie pomocy finansowej Samorządowi Województwa Wielkopolskiego w roku 2015.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zawarcia porozumienia dotyczącego przejęcia zadania z zakresu administracji rządowej.
  16. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2015-2024.
  17. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2015 r.
  18. Interpelacje i zapytania radnych.
  19. Wnioski i oświadczenia radnych.
  20. Wolne głosy i wnioski.
  21. Komunikaty.
  22. Zakończenie obrad.