Dodano 17 sierpnia 2020, wpis archiwalny I Powiatowy Festiwal Lokalnych Smaków i Rękodzieła – konkurs „Imponujące warzywo lub owoc”

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE pt. „IMPONUJĄCE WARZYWO LUB OWOC.” w ramach projektu pt. „I Powiatowy Festiwal Lokalnych Smaków i Rękodzieła”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Szukamy nieprzeciętnych warzyw oraz owoców - takich, które w trakcie wzrostu przybrały nietypowe kształty, barwy i nie tylko.

Regulamin

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie