Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Edukacji i Kultury

Dodano 04 marca 2022, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH ORAZ KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Wspólne posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 10 marca  2022 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.     Informacja o stanie i bazie kultury fizycznej i sportu na terenie powiatu.

2.     Zasoby kulturowe i turystyczne Powiatu Jarocińskiego.

3.     Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie w roku 2021.

4.     Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar za rok 2021.

5.     Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w 2021r.

6.     Informacja o Działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

7.     Sprawy bieżące.