Konkurs na najlepszą recytację wiersza o tematyce ekologicznej

Dodano 19 listopada 2021, wpis archiwalny Konkurs na najlepszą recytację wiersza o tematyce ekologicznej

Konkurs na najlepszą recytację wiersza o tematyce ekologicznej

•      Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu jarocińskiego.

•      Zgodnie z regulaminem konkursu, w terminie do 22 października br., w Starostwie Powiatowym w Jarocinie przedłożono łącznie 33 nagrania wierszy o treści ekologicznej.

•      Komisja po zapoznaniu się z złożonymi przez uczestników nagraniami wierszy o tematyce ekologicznej na nośniku informatycznym, dokonała oceny nagrań pod względem treści związanej z ochroną środowiska i sposobu recytacji oraz wytypowaniem 10 osób, które zaprezentują wiersze podczas II Powiatowego Pikniku Ekologicznego pt: „Z Ekologią na Ty”.

•      W oparciu o prezentację wierszy podczas Pikniku, komisja wyłoni laureatów i przyznana miejsca I, II i III.

Nagrody przewidziane w konkursie:

Za I miejsce – tablet

Za II miejsce – czytnik e-book