LXVII sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

LXVII Sesja w dniu 27 kwietnia 2023, godz. 15:00
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad LXVI sesji Rady Powiatu.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LXVI sesji Rady Powiatu.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LXVI sesji Rady Powiatu.

5. Sprawozdanie z realizacji „Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego” w 2022 roku.

6. Zapoznanie się z uchwałą Zarządu Powiatu Jarocińskiego w sprawie przedstawienia Radzie Powiatu Jarocińskiego oceny zasobów pomocy społecznej dla Powiatu Jarocińskiego.

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów pobierających naukę w szkołach ponadpodstawowych i specjalnych prowadzonych na terenie Powiatu Jarocińskiego

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2023 - 2030.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2023 r.

10. Interpelacje i zapytania radnych.

11. Wnioski i oświadczenia radnych.

12. Wolne głosy i wnioski.

13. Komunikaty.

14. Zakończenie obrad.