LXV sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 16 lutego 2023, wpis archiwalny

LXV Sesja w dniu 23 lutego 2023, godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad LXIV sesji Rady Powiatu.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LXIV sesji Rady Powiatu.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LXIV sesji Rady Powiatu.

5. Informacja o działalności inspekcji weterynaryjnej na terenie powiatu.

6. Informacja o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie za 2022 rok.

7. Zapoznanie się z uchwałą Zarządu Powiatu w sprawie przyjęcia sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Jarociński.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Jarocińskiego.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie niedochodzenia należności z tytułu rekompensaty przypadającej Powiatowi Jarocińskiemu oraz jednostkom organizacyjnym

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia podwyższonego kapitału zakładowego wkładem niepieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2023 - 2030.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2023 r.

13. Interpelacje i zapytania radnych.

14. Wnioski i oświadczenia radnych.

15. Wolne głosy i wnioski.

16. Komunikaty.

17. Zakończenie obrad.