otwórz widżet facebooka

Mistrzowska sztafeta

Dodano 18 października 2017, wpis archiwalny Mistrzowska sztafeta

ZWYCIĘSKA SZTAFETA. "Nasza drużyna występowała w składzie: Patryk Wojtkowiak, Krystian Zdrojewski, Maciej Wiśniewski, Jakub Kłodziński, Amadeusz Zdrojewski, Mikołaj Szulc, Damian Bogaczyński, Marcin Raczkowiak, Paweł Majusiak, Szymon Glapa i Przemysław Fiołka. Konkurencja była bardzo dużaW finałach wystartowały 23 sztafety chłopców i 26 sztafet dziewcząt, wyłonionych drogą eliminacji powiatowych” – informuje Iwona Tobolska, wicedyrektor ZSP nr 1

W ŚCISŁEJ CZOŁÓWCE. Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie od kilku lat stanowi ścisłą czołówkę wielkopolskich lekkoatletów.  W składzie tegorocznej sztafety biegało pięciu zawodników, którzy w latach ubiegłych drużynowo zdobyli dla ZSP nr 1 brązowy medal i srebrny medal Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.

POWIAT JAROCIŃSKI. Wśród szkól podstawowych i gimnazjalnych nasz powiat reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Nr 5, którzy do Jarocina przywieźli dwa srebrne krążki wywalczone przez sztafety dziewcząt i chłopców w kategorii Gimnazjum, Natomiast w kategorii szkół podstawowych sztafeta chłopców zdobyła brązowy medal, a sztafeta dziewcząt zajęła 6 miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!