NOWY PARKING PRZY ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

Dodano 03 czerwca 2019, wpis archiwalny NOWY PARKING PRZY ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

POWIAT JAROCIŃSKI

PARKING PRZY ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

Przy Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie otwarty został wybudowany nowy parking. W uroczystości przecięcia wstęgi oprócz uczniów i kadry pedagogicznej ZSS w Jarocinie wzięli udział m.in. Starosta Lidia Czechak, Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, czy Przewodniczący Rady Powiatu - Jan Szczerbań.

„Tu było pełno dziur, gruzu (…) Ale walczyliśmy o to, żeby było inaczej dla bezpieczeństwa naszych dzieci".– mówił m.in. Grzegorz Maćkowiak, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie zwracając się do zebranych podczas oficjalnego oddania nowego parkingu do użytku.

Po zakończeniu części oficjalnej został rozegrany turniej w kręgle pomiędzy drużyną ZSS w Jarocinie, a drużyną Starostwa Powiatowego.