Nabór wniosków o dofinansowanie projektów

Dodano 17 listopada 2008, wpis archiwalny

Wnioski o dofinansowanie projektów należy składać w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, w Departamencie Wdrażania Programu Regionalnego, ul. Strzelecka 49, 61-846 Poznań, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 15:00 lub wysłać pocztą za potwierdzeniem bądź przesyłką kurierską. Decyduje data wpłynięcia dokumentacji do jednostki.

Konkurs ma formułę zamkniętą. Oferty konkursowe można składać od dnia 17 listopada 2008 r. do 8 stycznia 2009 r. do godziny 15.00.

Szczegółowe informacje o zasadach przygotowania, składania oraz oceny wniosków o pomoc finansową do Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 znajdują się w Regulaminie konkursu oraz innych dokumentach (np. wzór umowy o dofinansowanie, kryteria wyboru projektów, instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie projektu) dostępne są na stronie internetowej: www.wrpo.wielkopolskie.pl

Informacje o zasadach przygotowania, składania oraz oceny wniosków o pomoc finansową do Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 można również uzyskać w:

Punkcie Informacyjnym WROPO w Jarocinie mieszącym się w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, Al. Niepodległości 10-12, 63-200 Jarocin, pokój nr 5A (parter), tel . /062/ 747-19-74, e-mail: jarocin.wrpo@wielkoposlkie.pl