Nowa droga w powiecie jarocińskim

Dodano 22 listopada 2005, wpis archiwalny Zanim dokonano oficjalnego przecięcia wstęgi, w krótkim wystąpieniu Starosta Jarociński powiedział między innymi: "Droga o długości 1.081 metrów, którą właśnie uroczyście otwieramy, powstała dzięki staraniom radnych Rady Powiatu w Jarocinie oraz Zarządowi Powiatu w Jarocinie. Ogólny koszt jej remontu wyniósł 307.930,00 zł. Droga ta stanowi połączenie Bruczkowa nie tylko z sąsiednią Cerekwicą, ale dalej z Borkiem i poprzez drogę krajową nr 12 z Gostyniem. Dzięki nowej nawierzchni oraz poszerzeniu jezdni do szerokości 5 metrów w znacznym stopniu ułatwi mieszkańcom gminy Jaraczewo komunikację. Bez wątpienia, dla okolicznych rolników stanowić też będzie duże ułatwienie w dostawach buraków do cukrowni w Gostyniu."

bruczkow3.jpg bruczkow5.jpg bruczkow4.jpg bruczkow2.jpg