POSTANOWIENIE SĄDU DLA BURMISTRZA NIEKORZYSTNE

Dodano 15 października 2018, wpis archiwalny POSTANOWIENIE SĄDU DLA BURMISTRZA NIEKORZYSTNE

TAK ORZEKŁ SĄD OKRĘGOWY w KALISZU ROZPATRUJĄC SPRAWĘ PRZECIWKO BURMISTRZOWI JAROCINA W TRYBIE WYBORCZYM.

"TO CO OSTATNIO WYCZYNIAJĄ CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA ZIEMIA JAROCIŃSKA PRZED WYBORAMI, PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE... POSTANOWIŁEM DAĆ ODPÓR POMÓWIENIOM ZARÓWNO BURMISTRZA PAWLICKIEGO, JAK I RADNEGO MASŁOWSKIEGO... PANOWIE CI ZAATAKOWALI MNIE BEZPODSTAWNIE PRÓBUJĄC OCZERNIĆ MNIE ORAZ CAŁY ZARZĄD POWIATU JAROCIŃSKIEGO... " - mówi Mirosław Drzazga, Wicestarosta Powiatu Jarocińskiego zaraz po werdykcie Sądu, który nakazał tym razem innemu członkowi Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska - Burmistrzowi Adamowi Pawlickiemu, sprostowanie nieprawdziwych informacji jakie rozgłaszał publicznie.

poniżej sentencja wyroku wydanego w trybie wyborczym dotycząca Burmistrza Jarocina.

POSTANOWIENIE SĄDU DLA BURMISTRZA NIEKORZYSTNE  photo