Powiat dołączył do akcji "Szlachetna paczka"

Dodano 12 grudnia 2013, wpis archiwalny Powiat dołączył do akcji

Udało nam się zebrać 3 133,80 zł – informuje starosta. Za te pieniądze darczyńcy z powiatu kupili lodówkę, której rodzina nie posiadała, łóżko piętrowe, kołdrę i pościel, ciepłe koce i odzież, ręczniki, żywność, środki czystości, przybory piśmiennicze i szkolne a także wymarzone prezenty dla dzieci w wieku 8, 6, 3 i 2 lata. Prezenty spowodowały salwę radości u dzieci i rodziców. Lodówka i łóżko piętrowe były szczytem marzeń rodziny. Dzieci nie mogą oderwać oczu od zabawek oraz wszystkich innych kolorowych ciuszków, przyborów szkolnych. Dzieci przekazują laurki i rysunki z podziękowaniami – przeczytaliśmy w informacji, jaką otrzymaliśmy od wolontariusza, który opiekował się wybraną przez nas rodziną.