Powiat oferuje 140 tys. zł

Dodano 06 marca 2009, wpis archiwalny

Na realizację zadań w zakresie kultury powiat zaplanował 80 tys. zł. W ramach tej puli w pierwszej kolejności dofinansowane zostaną ciekawe inicjatywy związane z obchodami 70. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz przedsięwzięcia kulturalne promujące powiat. Samorządowcy  wesprą także organizację powiatowych festiwali i przeglądów. Dotację na zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu zaplanowano w wysokości 60 tys. zł, w tym 15 tys. zł na organizację obozów. Przy wyborze ofert będą brane pod uwagę przede wszystkim wartość merytoryczna projektu oraz dotychczasowe doświadczenia oferenta przy realizacji podobnych zadań. Preferowane będą oferty w szczególności integrujące społeczeństwo oraz mające na celu duże znaczenie promocyjne dla powiatu.

Zarząd Powiatu w Jarocinie powołał komisję konkursową w składzie:

Przemysław Musielak – przewodniczący

Halina Ulke – sekretarz

Zbigniew Kuzdżał – członek

Jan Szczerbań – Członek

Anna Niestrawska – członek

Jan Jajor - członek

więcej informacji w zakładce Organizacje pozarządowe