Remonty na Kościuszki i Szubiankach

Dodano 30 czerwca 2008, wpis archiwalny

Inwestycja pochłonie blisko 700 tys. zł. Przetarg wygrała firma BUD-REM z Jarocina, która zaoferowała wykonanie inwestycji za kwotę 699 316,33 zł. Niebawem ruszą także prace związane z modernizacją systemu ogrzewania wraz z termomodernizacją budynków przy ul. Szubianki 21 w Jarocinie, gdzie zlokalizowano placówki zajmujące się pomocą społeczną i oświatą: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowy Ośrodek ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności, Zespół Szkół Specjalnych, Ośrodek Interwencji Kryzysowej, Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczną. W ramach inwestycji ocieplone zostaną stropodachy i ściany zewnętrzne budynku, wymienione zostaną okna i drzwi zewnętrzne. Modernizacji ulegnie także instalacja c.o. Spośród trzech rozpatrywanych ofert najkorzystniejszą złożyło Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Stanisław Hadrzyński z Kotlina, które zaoferowało wykonanie inwestycji za kwotę 719 899,93 zł.