Stanowisko Rady Nadzorczej "Szpilala Powiatowego w Jarocinie spółka z o.o." w sprawie wyboru prezesa

Dodano 08 sierpnia 2012, wpis archiwalny

Pan Marcin Jantas przedstawił dobrą wizję rozwoju spółki, zakładającą wykorzystanie jej rosnącego potencjału. Jako jedyny z dwóch kandydatów posiadał doświadczenie w zarządzaniu spółką prawa handlowego, jaką jest również Szpital Powiatowy w Jarocinie. Dla dwóch członków rady nadzorczej działalność menedżerska Pana Marcina Jantasa była dobrze znana, gdyż wcześniej nadzorowali zarządzaną przez niego spółkę Jarocin-Sport. Był to okres sukcesów miejskiej spółki, a efekty pracy pana Jantasa są widoczne obecnie. Jako rada nadzorcza znamy oczekiwania Zarządu Powiatu - szpital ma łączyć  interes ekonomiczny spółki z nadrzędnym interesem pacjentów, mieszkańców powiatu. Właśnie taka koncepcja - połączenie kryterium ekonomicznego ze społecznym - została przedstawiona przez Pana Marcina Janasa. Zadowolenie pacjentów ma budować markę i pozycję jarocińskiego szpitala.