Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu w lutym2015 r.

Dodano 12 lutego 2015, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 13 lutego 2015 r. (piątek) o godz. 12.00 w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną
    w Jarocinie oraz przez Zespół Szkół Specjalnych.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 19 lutego 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu i zadaniach doradztwa rolniczego na terenie powiatu.
  2. Ocena postępu prac inwestycyjnych w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
  3. Informacja o realizacji ustawy o odpadach w ramach zadań powiatu.
  4. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 20 lutego 2015 r. (piątek) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z działalność Zarządu Dróg Powiatowych w 2014 roku.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 24 lutego 2015 r. (wtorek) o godz. 14:30 w Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie.