Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu w maju 2015 r.

Dodano 29 kwietnia 2015, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 25 maja 2015 r. (poniedziałek) o godz. 14:30w Klubie Urzędu Miejskiego w Jarocinie (piwnica) z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Oferta szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2015/2016.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 26 maja 2015 r. (wtorek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Aktualna sytuacja w dziedzinie funkcjonowania pszczelarstwa na terenie powiatu.
  2. Informacja o realizacji zadań z zakresu Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

I KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 27 maja 2015 r. (środa) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie inwestycji pn. „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz ze zmianami sposobu użytkowania budynku w Kotlinie na potrzeby DPS”.
  2. Informacja na temat realizacji zadania pod nazwą „Koncepcja budowy łącznika pomiędzy drogą krajową nr 11 i drogą krajową nr 12”.
  3. Sprawy bieżące.