Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu w marcu 2015 r.

Dodano 06 marca 2015, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 19 marca 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Ocena sytuacji w zakresie zagrożeń przeciwpowodziowych na terenie powiatu.
  2. Ocena aktualnej sytuacji w rolnictwie na terenie powiatu jarocińskiego.
  3. Informacja o stanie realizacji zadań statutowych spółek wodnych funkcjonujących na terenie  powiatu jarocińskiego.
  4. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 20 marca 2015 r. (piątek) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z działalności PCPR. Informacja o działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.
  2. Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu za 2014 rok - uwzględniając stan bezpieczeństwa na drogach powiatowych.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 23 marca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 14:30 w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 25 marca 2015 r. (środa) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań i wykorzystanie środków finansowych przez Powiatowy Urząd Pracy za 2014 rok.
  2. Sprawy bieżące.