Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu w styczniu 2015 r.

Dodano 09 stycznia 2015, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 23 stycznia 2015 r. (piątek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu na terenie powiatu systemu dopłat dla rolników oraz realizacja programów pomocowych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.
  2. Informacja o funkcjonowaniu i zadaniach doradztwa rolniczego na terenie powiatu.
  3. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2014.
  4. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 stycznia 2015 r. (poniedziałek) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za 2014 rok.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 27 stycznia 2015 r. (wtorek) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o podejmowanych działaniach w zakresie zwalczania uzależnień wśród młodzieży.
  2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za 2015 roku.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 28 stycznia 2015 r. (środa) o godz. 14.00 w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie.
  2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności Komisji za 2014 roku.
  3. Sprawy bieżące.