Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w lutym 2020 roku

Dodano 18 lutego 2020, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH ORAZ KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 25 lutego 2020 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Metody pracy szkół i Policji mające na celu przeciwdziałanie oraz zwalczanie narkomanii i innych uzależnień

2. Opieka medyczna w szkołach prowadzonych przez powiat jarociński.

3.Informacja o działalności  I Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie.

4.Informacja o działalności JUTW .

5. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 lutego 2020 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o realizacji zadań i wykorzystanie środków finansowych przez Powiatowy Urząd Pracy za 2019 rok.
2.Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 27 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Kół Polskiego Związku Łowieckiego, dzierżawiącego grunty na terenie powiatu jarocińskiego.

2. Informacja o działalności inspekcji weterynaryjnej na terenie powiatu.

3. Sprawy bieżące.