Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w marcu 2018 roku

Dodano 07 marca 2018, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 23 marca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie realizacji zadań statutowych spółek wodnych funkcjonujących na terenie powiatu jarocińskiego.

2. Ocena sytuacji w zakresie zagrożeń przeciwpowodziowych na terenie powiatu.

3. Sprawy bieżące.

Po komisji odbędzie się objazd terenowy urządzeń ochrony przeciwpowodziowej
na terenie Gminy Żerków.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY oraz KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 marca 2018 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu za 2017 rok - uwzględniając stan bezpieczeństwa na drogach powiatowych.
  2. Metody pracy szkół i Policji mające na celu przeciwdziałanie oraz zwalczanie narkomanii i innych uzależnień.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju odbędzie się w dniu 27 marca 2018 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie za 2017 rok.

2.Informacja o realizacji strategii powiatu jarocińskiego za 2017r.