Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w październiku 2021 roku

Dodano 15 października 2021, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 25 października  2021 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie sanitarno-epidemiologicznej na obszarze powiatu jarocińskiego w 2020 roku.

2. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY i KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Wspólne posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury oraz Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 października 2021 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Sprawozdanie z realizacji dochodów powiatu za III kwartały 2021 r.

2.Koszty funkcjonowania Szkół w Powiecie Jarocińskim.

- wspólne posiedzenie z Komisją Edukacji i Kultury

3.Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu w roku szkolnym 2020/2021.

4.Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 27 października 2021 r. (środa) o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja w zakresie działalności Kół Gospodyń Wiejskich na terenie powiatu.

2. Sprawy bieżące.