Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w sierpniu 2019 roku

Dodano 06 sierpnia 2019, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2018/2019.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH oraz

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Wspólne posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 28 sierpnia 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Prezentacja programów Ministerstwa Rodziny i Spraw Socjalnych.
  2. Informacja o sprawozdaniu finansowym spółki pn. „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2018 rok.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 29 sierpnia 2019 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Kół Polskiego Związku Łowieckiego, dzierżawiącego grunty na terenie powiatu jarocińskiego.
  2. Ocena wykonania nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa.
  3. Sprawy bieżące.