Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w sierpniu 2021 roku

Dodano 17 sierpnia 2021, wpis archiwalny

Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w sierpniu 2021 roku.

Komisja Edukacji i Kultury

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 24 sierpnia 2021 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.    Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2020/2021.

2.    Sprawy bieżące.

Komisja Budżetu i Rozwoju oraz Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych

Wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych odbędzie się w dniu 25 sierpnia br. o godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o sprawozdaniu finansowym spółki pn. „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2020 rok.

2. Sprawy bieżące.

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska

Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska odbędzie się w dniu 26 sierpnia o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie.

Tematyka posiedzenia:

1. Ocena wykonania nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa.

2. Informacja o funkcjonowaniu i zadaniach doradztwa rolniczego na terenie powiatu.

3. Sprawy bieżące.