Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w styczniu 2018 roku

Dodano 28 grudnia 2017, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 15 stycznia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zasoby kulturowe i turystyczne Powiatu Jarocińskiego.

2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2017.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego, które w dniu 15 stycznia 2018 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu na terenie powiatu systemu dopłat dla rolników oraz realizacja programów pomocowych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.
  2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2017 obecnej kadencji Rady Powiatu w Jarocinie.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych odbędzie się w dniu 16 stycznia 2018 r. (wtorek) o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z działalności PCPR. Informacja o Działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

2. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy
w Rodzinie i Ochrony Ofiar za rok 2017 oraz Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w 2017 r.

3. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2017.

4. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju odbędzie się w dniu 17 stycznia 2018 r. (środa)
o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2017.
  2. Sprawy pozostałe.