otwórz widżet facebooka

Turniej mundurowych

Dodano 29 kwietnia 2013, wpis archiwalny

Patronat nad tegorocznym turniejem objął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach. Pokonywali tor sprawnościowy, udzielali pierwszej pomocy i sprawdzali swe oko w celnym strzelaniu. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył uczeń ZSP nr 2 - Marcin Owczarek. Na pozycji drugiej uplasował się posterunkowy Michał Walczak z KPP w Jarocinie, a na miejscu trzecim - Eryk Nowak z ZSP nr 2. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła  kl. III LOPP, miejsce drugie - LO w Pleszewie, miejsce trzecie -  Jednostka Wojskowa w Jarocinie. Po zawodach na wszystkich uczestników czekała grochówka oraz ognisko z kiełbaskami.