VIII Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

VIII SESJA RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

odbędzie się 29 maja 2015 r. (piątek) o godz. 14:00

w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie

z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad VII sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu i Starosty po VII sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja o stanie inwestycji pn. „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz ze zmianami sposobu użytkowania budynku w Kotlinie na potrzeby DPS”.
  5. Oferta szkół ponad gimnazjalnych na rok szkolny 2015-2016.
  6. Aktualna sytuacja w dziedzinie funkcjonowania pszczelarstwa na terenie powiatu.
  7. Informacja o realizacji zadań z zakresu Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego Apel Rady Powiatu Jarocińskiego o przywrócenie linii kolejowej na trasie Jarocin-Września – Gniezno.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie Statutu Powiatu Jarocińskiego.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2015-2024.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2015 r.
  12. Interpelacje i zapytania radnych.
  13. Wnioski i oświadczenia radnych.
  14. Wolne głosy i wnioski.
  15. Komunikaty.
  16. Zakończenie obrad.