V sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

V SESJA RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

odbędzie się 26 lutego 2015 r. (czwartek) o godz. 14:30

w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie

z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad IV sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po IV sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja o sytuacji finansowej i realizacji zadań w Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie.
  5. Informacja o realizacji zadań przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Jarocinie oraz przez Zespół Szkół Specjalnych.
  6. Sprawozdanie z działalności Zarządu Dróg Powiatowych w 2014 roku.
  7. Informacja o realizacji ustawy o odpadach w ramach zadań powiatu.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmiany w składzie osobowym stałych komisji Rady Powiatu Jarocińskiego.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie zatwierdzenia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Jarocińskiego na rok 2015.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska Powiatu Jarocińskiego”.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie 100. rocznicy Wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od żądania zwrotu bonifikaty.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie uchwalenia Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Jarocinie.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2015-2024.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2015 r.
  16. Interpelacje i zapytania radnych.
  17. Wnioski i oświadczenia radnych.
  18. Wolne głosy i wnioski.
  19. Komunikaty.
  20. Zakończenie obrad.