Wędkowanie o Puchar Przewodniczacego Rady Powiatu

Dodano 09 lipca 2009, wpis archiwalny

Rywalizacja rozegrana została w dwóch kategoriach wiekowych: juniorów (do lat 20) i seniorów. W młodszej kategorii zwyciężyli: Jacek Śliwa i Maciej Gwizdek z Jarocina, tuż za nimi uplasowali się: Bartosz Matuszak i Mariusz Fornalczyk z Jarocina, a na trzecim miejscu: Paulina Maćkowiak i Tobiasz Nowacki z Jarocina. Wśród seniorów najlepsi byli: Piotr Sucharski z synem Bartłomiejem reprezentujący JAFO Jarocin, drugie miejsce zajęli: Przemysław Pawlak i Tomasz Werwiński z Witaszyc, a trzecie: Wojciech Durski i Sławomir Mikołajczak z Jaraczewa.

Puchary ufundowane z budżetu powiatu jarocińskiego wręczyli Przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego - Zygmunt Meisnerowski, członek Zarządu Powiatu w Jarocinie – Andrzej Dworzyński, prezes Zarządu Okręgu PZW - Wojciech Zuszek, dyrektor Biura Zarządu Okręgu PZW - Krzysztof Mocek oraz prezes koła PZW Jarocin – Miasto Stanisław Krawczyk.

{mosimage}{mosimage}{mosimage}{mosimage}