Wózek elektryczny dla Pana Kazimierza

Dodano 02 maja 2012, wpis archiwalny
Kluczyki z powiatowym breloczkiem, włodarz powiatu nowemu właścicielowi pojazdu, przekazał wraz z przedstawicielem Stowarzyszenia Lions: Czesławem Przedpełskim oraz osobami wspierającymi przedsięwzięcie: sędzią Bogdanem Udzikiem, dyrektorem jarocińskiego oddziału PKO Pawłem Jachowskim oraz Adamem Pawlickim.- Jestem bardzo zadowolony ze współpracy ze Stowarzyszeniem Lions Club, które wielokrotnie już obdarowało specjalistycznym sprzętem medycznym, nie tylko jarociński szpital i Dom Dziecka w Górze, ale również potrzebujących mieszkańców naszego powiatu. Tym razem oprócz prezentu dla pana Kazimierza, stowarzyszenie przekazało także inny sprzęt, który rozdysponowany zostanie w kilku placówkach. – podkreśla starosta Mikołaj Szymczak. Już za kilka dni do szpitala i innych jednostek trafią przekazana przez Lions Club: łóżka, materace, wózki inwalidzkie oraz urządzenia rehabilitacyjne.