Uzupełniają podstawę programową

Dodano 17 lutego 2016, wpis archiwalny Uzupełniają podstawę programową

Seminarium doskonale uzupełnia realizowaną przez nauczycieli podstawę programową. Świadczą o tym coroczne sukcesy uczniów szkoły w Tarcach w różnych konkursach w tej dziedzinie, a także wysoka zdawalność egzaminów zawodowych. Już wkrótce młodzież weźmie udział w konkursach związanych z bezpieczeństwem, m.in. w finale Regionalnego Konkursu BHP w gospodarce  żywnościowej, finale regionalnym konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”, finale Regionalnego Turnieju Młodych Mechanizatorów oraz w finale centralnym Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy. - Najważniejsze jest to, że bardzo liczna grupa uczniów uczestniczy w różnych szkoleniach  i rywalizacji na szczeblu szkolnym, co znacznie podnosi efektywność kształcenia. Liczymy też na sukcesy w wyższych etapach konkursów – mówi Sławomir Adamiak – dyrektor ZSP-B w Tarcach.

na zdjęciu:

Z lewej Dominik Terakowski uczeń Technikum Weterynarii - laureat Konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy" w latach 2014 i 2015, który odbył się w siedzibie Państwowej Inspekcji Pracy w Warszawie oraz pan Andrzej Zalewski - inspektor Państwowej Inspekcji Pracy w Ostrowie Wlkp