XI Turniej Piłkarski Ośrodków Kuratorskich

Dodano 20 listopada 2017, wpis archiwalny XI Turniej Piłkarski Ośrodków Kuratorskich

Zwycięska drużyna. W zawodach wzięło udział 14 drużyn z terenu całego kraju. Zwycięzcami turnieju okazali się podopieczni Ośrodka Kuratorskiego z Siemianowic Śląskich, którzy w finale pokonali piłkarzy z Wielunia.

Kolejna edycja i goście. Ten turniej, to była już 11 edycja tej imprezy, która odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sprawiedliwości. Tegoroczne zawody otworzyła minister Beata Kempa, a puchary zwycięzcom wręczał Wicestarosta Mirosław Drzazga, który reprezentował władze Powiatu Jarocińskiego.  „Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom zaangażowania, woli walki i sportowego ducha. Kolejny raz widzimy, że rywalizacja sportowa toczona w duchu fair play potrafi wyzwalać najlepsze emocje i być podstawą integracji.” – mówił Wicestarosta podczas wręczenia nagród.