XLIII sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 19 sierpnia 2021, wpis archiwalny

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym
(Dz.U. z 2020 r. poz. 920) zwołuję XLIII SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, na dzień 26 sierpnia 2021 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad XLII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XLII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po XLII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

5. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z realizacji planu kontroli w I półroczu 2021 roku.

6. Informacja dotycząca sprawozdania finansowego „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2020 rok

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia powyższego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie dopuszczenia zapłaty podatków i opłat stanowiących dochody budżetu Powiatu Jarocińskiego instrumentem płatniczym.

9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia zadania z zakresu administracji rządowej.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu jarocińskiego w 2021 roku.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2021 r.

13. Interpelacje i zapytania radnych.

14. Wnioski i oświadczenia radnych.

15. Wolne głosy i wnioski.

16. Komunikaty.

17. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są już dostępne w systemie eSesja oraz pod następującym adresem: https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/141516