XXXII Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 30 września 2020, wpis archiwalny

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym
(Dz.U. z 2020 r. poz. 920) zwołuję XXXII SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, na dzień 30 września 2020 r. (środa) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

Otwarcie obrad sesji.
Przyjęcie protokołu z obrad XXIX, XXX i XXXI sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.
Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XXIX sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.
Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po XXIX sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.
Informacja dotycząca sprawozdania finansowego „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2019 rok.
Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z realizacji planu kontroli w I półroczu 2020 roku.
Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2020 roku.
Informacja o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.
Stan organizacyjny szkół na rok szkolny 2020/2021.
Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu w 2019 roku - uwzględniając stan bezpieczeństwa na drogach powiatowych.
Bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie powiatu jarocińskiego.
Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie pojazdu z drogi powiatu jarocińskiego oraz jego przechowywanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów powstałych w razie odstąpienia od usunięcia pojazdu z drogi.
Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia powyższego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce.
Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2020 - 2030.
Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2020 r.
Interpelacje i zapytania radnych.
Wnioski i oświadczenia radnych.
Wolne głosy i wnioski.
Komunikaty.
Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są już dostępne w systemie eSesja oraz pod następującym adresem: http://api.esesja.pl/posiedzenie8/98623