XX sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 24 marca 2016, wpis archiwalny

Zapraszam na XX SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, która odbędzie się w dniu 31 marca 2016 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad XIX sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XIX sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja o efektach współpracy Powiatu Jarocińskiego z innymi samorządami za 2015 rok w zakresie realizacji wspólnych zadań i inwetycji.
  5. Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu w 2015 roku – uwzględniając stan bezpieczeństwa na drogach powiatowych.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę
    w sprawie Statutu Powiatu Jarocińskiego.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnospawnych przekazane przez Prezesa Zarządu Funduszu Powiatowi Jarocińskiemu na 2016 r.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie propozycji pozbawienia dotychczasowej kategorii dróg powiatowych na terenie Powiatu Jarocińskiego
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie propozycji zaliczenia drogi gminnej mającej swój przebieg na terenie Powiatu Jarocińskiego
    do kategorii dróg powiatowych.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: "Szpital Powiatowy w Jarocinie" Spółka
    z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia podwyższonego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie rozpatrzenia petycji.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę
    w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2016-2028.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2016 r.
  14. Interpelacje i zapytania radnych
  15. Wnioski i oświadczenia radnych.
  16. Wolne głosy i wnioski.
  17. Komunikaty.
  18. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są dostępne pod następującym adresem: http://api.esesja.pl/posiedzenie7/5387