Zmarł pacjent z podejrzeniem A/H1N1

Dodano 20 lutego 2016, wpis archiwalny

W związku z tym Starosta Jarociński Bartosz Walczak zwołał na 22 lutego br. posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Po posiedzeniu Zespołu zostanie wydane oświadczenie.

Z wstępnych danych nieoficjalnie wynika, że do zakażenia wirusem nie doszło na terenie powiatu jarocińskiego.

Odpowiednie służby podjęły działanie zgodnie z procedurami. Na chwilę obecną nie wykryto przypadków zachorowania wywołanych przez wirus A/H1N1 na terenie powiatu jarocińskiego.

Powiatowe Centrum Zarzadzania Kryzysowego pozostaje w stałym kontakcie z Wojewódzkim Centrum Zarzadzania Kryzysowego, Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jarocinie, Szpitalem Powiatowym w Jarocinie oraz Gminnym Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jarocinie.

Poradnik - Grypa - czy wiesz jak się zachować