Spotkania wigilijne w Domu Dziecka w Górze

Dodano 20 grudnia 2023, wpis archiwalny Spotkania wigilijne w Domu Dziecka w Górze

Tradycyjnie już w okresie przedświątecznym w Domu Dziecka w Górze odbyło się coroczne spotkanie wigilijne. Dzieci, dyrekcja i wychowawcy oraz Zarząd Powiatu Jarocińskiego i Przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego Jan Szczerbań spotkali się wczoraj, aby wspólnie przeżywać magię Świąt Bożego Narodzenia.
Zarząd Powiatu Jarocińskiego zadbał o to, aby każdy z autorów listu dostał w okresie przedświątecznym swój wyjątkowy, indywidualny prezent w ramach akcji ,,List do Świętego Mikołaja”. W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Ewie Hejduk - inicjatorce akcji oraz osobom, które zechciały wcielić się w rolę Świętego Mikołaja za spełnienie marzeń dzieci, które zawarły w swoim liście. Swoją cegiełkę dołożyli także: Zarząd Powiatu Jarocińskiego oraz Radni Rady Powiatu Jarocińskiego - Przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego Jan Szczerbań przekazał na ręce Dyrektora placówki Eugeniusza Urbańskiego voucher na kręgielnie.
Dziękujemy wszystkim za okazane serce i bezinteresowne wsparcie podopiecznych. To bardzo budujące, że w Powiecie Jarocińskim mamy tak wspaniałe osoby.