otwórz widżet facebooka

Dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie realizują zajęcia w nowej pracowni

Dodano 24 października 2023, wpis archiwalny Dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie realizują zajęcia w nowej pracowni

Podglądamy jak uczniowie z Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie spędzają czas i w jaki sposób realizowane są zajęcia w sali lekcyjnej powstałej w ramach zadania pn. „Multimedialna pracownia ekologiczna w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie”. 
Powiat Jarociński na realizację tego przedsięwzięcia pozyskał dofinansowanie w wysokości 84.150,00 zł z Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. W wyniku realizacji projektu utworzona została szkolna pracownia mobilna na potrzeby realizacji zagadnień edukacji ekologicznej, które są zintegrowaną częścią nauk przyrodniczych. Zakupiony w ramach projektu sprzęt umożliwia korelację wiedzy teoretycznej z działaniem praktycznym. Pracownia wyposażona została w sprzęt komputerowy, a także w pomoce dydaktyczne służące bezpośrednio edukacji ekologicznej oraz edukacji w zakresie ochrony środowiska lub przyrody.

×