LXIX sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 15 czerwca 2023, wpis archiwalny

LXIX Sesja w dniu 22 czerwca 2023, godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym p. nr 30   https://ssl.esesja.pl/posiedzenie8/241765
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad LXVIII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LXVIII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LXVIII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

5. Oferta szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023-2024.

6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia podwyższonego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce

7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2023 - 2030.

8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2023 r.

9. Interpelacje i zapytania radnych.

10. Wnioski i oświadczenia radnych.

11. Wolne głosy i wnioski.

12. Komunikaty.

13. Zakończenie obrad.