Świąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie

Dodano 22 grudnia 2023, wpis archiwalny Świąteczna wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie

Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie odwiedził 22 grudnia br. Zarząd Powiatu Jarocińskiego oraz Pani Ewa Hejduk, aby w towarzystwie Świętego Mikołaja rozdać prezenty przygotowane przez mieszkańców Powiat Jarociński w ramach akcji ,,List do Świętego Mikołaja”.
Dla podopiecznych było to nie tylko spotkanie, ale wyraz solidarności i wsparcia dla osób tworzących tę wyjątkową społeczność. Podczas magicznego momentu z Mikołajem, który obdarował uczestników upominkami, każdy tu obecny poczuł się doceniony i ważny. W tym miejscu pragniemy podziękować Pani Ewie Hejduk - inicjatorce akcji oraz osobom, które zechciały wcielić się w rolę Świętego Mikołaja za spełnienie marzeń podopiecznych, które opisali w swoim liście. Wspólnie sprawiliśmy, że mieszkańcy poczuli się wyjątkowo w tym świątecznym czasie.