Fundusze unijne dla samorządów

Zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na infrastrukturę techniczna i społeczną na kolejne spotkanie w ramach ogólnopolskiego cyklu „Środa z Funduszami".

21 marca 2016

Rozwojowi przedsiębiorcy

Dziś w jarocińskim starostwie spotkali się przedsiębiorcy zainteresowani pozyskaniem środków unijnych na rozwój swojej firmy.

02 marca 2016

Marcowe Punkty Informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

25 lutego 2016

Szkolenie dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój”.

16 lutego 2016
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Kolejny konkurs na edukację przedszkolną

Jest szansa na dodatkowe fundusze! Po raz drugi Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór w ramach poddziałania 8.1.1 Edukacja przedszkolna.

11 lutego 2016

PIFE w Ostrzeszowie

5 lutego przedstawiciele Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jarocinie na zaproszenie starosty ostrzeszowskiego Lecha Janickiego i burmistrza Ostrzeszowa Mariusza Witek wzięli udział w spotkanie z przedsiębiorcami z terenu powiatu ostrzeszowskiego.

08 lutego 2016
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Kolejna Środa z funduszami za nami

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie pn. „Środa z funduszami na edukację” zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich działający w jarocińskim starostwie.

03 lutego 2016

Mobilne Punkty Informacyjne w lutym

25 stycznia 2016

"Środa..." na edukację

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami na edukację, infrastrukturę edukacyjną oraz szkolnictwo wyższe”. Spotkanie odbędzie się 3 lutego 2016 r. (środa) od godziny 10.00 do godziny 12:45 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, Al. Niepodległości 10-12, sala nr 30.

19 stycznia 2016

Uwaga na oszustów!!!

W ostatnich dniach dotarły do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu informacje o działaniach oszustów, którzy wyłudzają pieniądze od wielkopolskich przedsiębiorców. Nieznani sprawcy oferują pośrednictwo w załatwieniu dofinansowania z pieniędzy unijnych. W rzeczywistości nie podejmują żadnych działań a rzekoma usługa jest mistyfikacją.

15 stycznia 2016
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

"Środa na projekty badawcze i innowacje"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na projekty badawcze i innowacje”. Spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2016 r. (środa) od godziny 10.00 do godziny 12:45 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

30 grudnia 2015

Mobilne Punkte w styczniu