Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne, które adresowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

18 marca 2015

Mobilne Punkty Informacyjne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

18 marca 2015

Mobilne Punkty Informacyjne w czerwcu 2014

Mobilne Punkty Informacyjne w czerwcu 2014 roku

30 maja 2014

Mobilne Punkty Informacyjne w maju 2014

Mobilne Punkty Informacyjne w maju 2014 roku organizowane przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie.

30 kwietnia 2014

Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu 2014

Mobilne Punkty Informacyjne w Gminach: Jaraczewo, Kotlin i Żerków

26 marca 2014
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Dofinansowanie na rozwój działalności gospodarczej

24 marca 2014

Mobilne Punkty Informacyjne w Gminach: Jaraczewo, Kotlin i Żerków

21 lutego 2014

Nabór wniosków o dofinansowanie

ZARZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO jako Instytucja Zarządzająca Wielkopolskim Regionalnym Programem Operacyjnym na lata 2007 - 2013 ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów konkurs nr 19/I/2013 ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego: Działanie 1.1 Rozwój mikroprzedsiębiorstw, Schemat I Projekty inwestycyjne.

31 grudnia 2013

Mobilne Punkty Informacyjne

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje w Gminach: Jaraczewo, Kotlin i Żerków.

27 grudnia 2013

Wyższe kwalifikacje nowe możliwości

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza pracowników, wspólników i właścicieli przedsiębiorstw z sektora MŚP m.in. z terenu powiatu jarocińskiego i krotoszyńskiego do wzięcia udziału w projekcie pn.: "Wyższe kwalifikacje – nowe możliwości" realizowanego przez Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim.

03 grudnia 2013

Mobilne Punkty Informacyjne w Gminach: Jaraczewo, Kotlin, Żerków

08 stycznia 2013

60 tys. PLN na start

Narodowy Program Przedsiębiorczości – „60 tys. PLN na start” to ogólnopolska kampania informacyjno – promocyjna realizowana przez Państwową Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie. Kampania to jedno z głównych działań w ramach projektu: "Poprawa wizerunku przedsiębiorców i promocja postaw przedsiębiorczych". Projekt realizowany jest w ramach Poddziałania 2.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

25 stycznia 2013