24 grudnia - dniem wolnym od pracy w LPIFE

Informujemy, że 24 grudnia jest dniem wolnym od pracy w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Jarocinie.

23 grudnia 2015

Ostatnie szkolenie LPIFE w 2015 roku

Wczoraj w jarocińskim starostwie odbyło się szkolenie dla osób planujących realizacje projektów w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

22 grudnia 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Planujesz realizację unijnych projektów - przyjdź na szkolenie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na szkolenie pn. „Zasady realizacji projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) w perspektywie finansowej 2014-2020”. Planujesz realizację projektów w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 to szkolenie jest dla Ciebie.

02 grudnia 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Harmonogramy naborów wniosków w roku 2016!

Beneficjenci harmonogramy naboru wniosków na rok 2016 zostały przyjęte.

01 grudnia 2015

Mobilne Punkty w grudniu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wsparcia ze środków Unii Europejskiej na bezpłatne konsultacje.

30 listopada 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środa z funduszami dla instytucji ochrony zdrowia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”. Tym razem będzie ono skierowane do instytucji i podmiotów zajmujących się ochroną zdrowia.

18 listopada 2015

Mobilne Punkty w listopadzie

28 października 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środki unijne na inwestycje proekologiczne

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, skierowane do przedsiębiorców chcących zainwestować w działania proekologiczne w swoich firmach.

27 października 2015

Tłumy na spotkaniach

Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania informacyjne dla osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie.

23 października 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Własny biznes ze środków unijnych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza osoby bezrobotne, bierne zawodowo i niepracujące planujące rozpocząć działalność gospodarczą na spotkania informacyjne pn. „Fundusze Europejskie dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą”.

12 października 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Środa dla szkół i uczelni

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, skierowane do przedstawicieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz uczelni wyższych.

28 września 2015
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Fundusze Europejskie na rozwój działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na rozwój działalności gospodarczej” skierowane do przedsiębiorstw na projekty inwestycyjne finansowane w systemie dotacyjnym, jak i w formie pożyczek w ramach Inicjatywy JEREMIE.

15 września 2015